Strona GłównaO firmirOfertaCertyfikatyKontaktyZPAS GROUPMOLEXsabaj

- Szafy stojące
- Szafki wiszące
- Kioski multimedialne
- Pulpity
- Data center
- Klimatyzatory
- Akcesoria sieciowe

- Strona główna
Filmy i animacje
- O firmie
- Certyfikaty
Kontakt
- Mapa serwisu

Kioski multimedialne


Kliknij, aby powiększyć obrazek.
 Firma ZPAS jest producentem, a nie dystrybutorem infokiosków, możliwe jest zatem wykonanie urządzeń o różnych wielkościach monitorów oraz nietypowych rozmiarach obudów.

Numer katalogowy:
Kioski multimedialne
 
Konstrukcja infokiosków

Kioski multimedialne umieszczone są w obudowie o dużej odporności na uszkodzenia. Mają wnętrze wyposażone w systemy chłodzenia, ogrzewania oraz ochrony przepięciowej. Obudowa wykonana jest z odpowiednich materiałów, w pełni zabezpieczających umieszczone wewnątrz urządzenia i okablowanie przed dostępem osób niepowołanych. Infokioski przeznaczone do ustawienia na zewnątrz dodatkowo mają zabezpieczoną szczelność, aby wilgoć z powietrza czy opady nie mogły dostać się do ich wnętrza i uszkodzić sprzętu komputerowego. Kioski multimedialne mają tak zaprojektowaną konstrukcję, aby zapewniała ona możliwość korzystania z nich również osobom na wózkach inwalidzkich.

Zgodnie ze standardami w tego typu produktach obsługa infokiosku odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Wszelkie parametry sprzętowe wykorzystywanego komputera i monitora dobierane są według potrzeb klienta. Standardowo kiosk wyposażony jest w 19'' ekran LCD, panel dotykowy, głośniki stereofoniczne i nowoczesny komputer typu Nettop o bardzo dobrych parametrach technicznych.

Opcjonalnie obsługa możliwa jest za pomocą odpornej na umyślne niszczenie klawiatury, która dodatkowo może zostać rozbudowana o trackballa.

Przykład wykonania kiosków multimedialnych
Copyright © DPLUS 2014 All Rights Reserved

Hit Counter